Mistr stavební výroby pro monolitické konstrukce

Hledáme kolegu do výrobního týmu na pozici mistr stavební výroby pro monolitické konstrukce pro stavby v Praze a Středočeském kraji.

Preferujeme kandidáty s praxí, nebo absolventy se zkušenostmi z brigád. Důležitá je chuť pracovat a učit se novým věcem.

Jedná se o práci přímo na stavbě, zajišťování chodu stavby. Obnáší zejména koordinaci a organizování subdodávek, technickou kontrolu prováděných prací, řízení dodávek materiálu a jeho zpracování.

Nabízíme nadstandardní platové ohodnocení, notebook, mobilní telefon a v rámci firemních benefitů bonusy/prémie (13. plat, podíl na výsledku stavby), příspěvek na penzijní pojištění ve výši 1000,- Kč, stravenky, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce.

Nástup možný ihned, popř. dle dohody.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Praha
Plat: 25 000 – 40 000 Kč/měsíc
Pracovní poměr: práce na plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Vzdělání: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickday, firemní akce, 13. plat
Vhodné i pro: osoby bez praxe

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pokud odpovídáte uvedeným požadavkům a máte zájem o práci jako mistr stavební výroby pro monolitické konstrukce, zašlete nám strukturovaný životopis na mail vyroba@pp53.cz.